CHI MAI

Prohibiční dialog

sobota 15. září 2012 19:52

FAKT NECHODÍ NA AMATÉRY?:Ať mi nikdo neříká, že si gólman Buffon nechodí někdy s klukama ze školy zahrát.
zdroj:internet

"Ty jsi dneska nebyl v hospodě?" "Ne, nebyl. Jestli jsi si nevšimla, tak všude řádí ta prohibice." "Ale mě připadá, že jsi v té hospodě byl!!!" "No byl teda, ale nepil jsem panáky." "Jako vůbec jsi nepil kořalku?" "Tak je prohibice!!! Nepil! Neměl tam ani slzu." "A to jsi jako tak dlouho vydržel u desítky, jo? Chceš mi to fakt nakecat?" "A co jsem si jako měl dát? Ta višňovice měla 16 procent a navíc je Made in Germany. V Německu je pořádek, takže je všechno "redy", ne??? Aji Doly to říkal!" "Jsem ti říkala, že bez kořalky nevydržíš ani když máš takovouhle prohibiční příležitost. Jdi do prdele Zdeňku!!!!"

"Mrzí mě to, nechtěl jsem, ale vyhráli jsme 5:2. První pořádné body na podzim. A pak ještě hrála Plzeň a ubrečení sparťani. Šak vidíš, že normálně mluvím a po fotbale přece chodím daleko později. Takže ta prohibice k něčemu je, ne?" "Je k hovnu, protože jste si ani jeden nepochopili proč to udělali!" "Proč?" "Aby jste konečně přestali chlastat a byli v sobotu doma, s náma holkama." "Jako myslíš, že to fakt udělali proto?" "No jistě, pro co jiného, na internetu je toho plno. Asi nemůžeš po tom fotbale přijít normálně domů,že?" "A co mám jako říct v šatně? Že jdu domů,jo?" "JO!" "Tak si to zkus sama, jim to říct." "Nepolezu za nahatýma vypocenýma chlapama do nějakého kutlochu a nebudu jim říkat, co slyší stejně doma!"

"Aha, takže já vlastně za tu prohibici můžu,ne?" "Co do toho pleteš tohle?" "Tak Ty jsi o tom začala mluvit." "No jo, ale jenom proto, aby jsi přestal chlastat a byl tady doma, chápeš?" "No, asi ne, nemůžu jít na pivo, to jediné chápu z toho co mi tady vykládáš o té prohibici a skoro křičíš." "Ne, nemůžeš za prohibici, můžeš za to, že jste hráli od devíti, hrajete hodinu a ty přijdeš skoro v šest večer. Normální, co myslíš????" "NENÍ JEŠTĚ ŠEST." "Ty jsi normálně vůl a kdyby mamka nebydlela o jeden vchod dál, tak k ní zdrhnu. A polívku si ohřej sám. Ty....ty....ty.....MORALISTO prohibiční, neduchaplný blbečku.!!!!!! Jdu ke kámošce na víno a nevím kdy přijdu. NAZDAR!"

Zdeněk Pavlík

Zdeněk Pavlík

Zdeněk Pavlík

Denně se dozvídám velkou spoustu novinek a potřebuji se z nich vypsat, protože jinak mi asi praskne hlava :)

Téměř každý den peču a prodávám pizzu.

REPUTACE AUTORA:
0,00

Tipy autora