CHI MAI

Doktorka Kučma a jak byl odsouzený statečný

pondělí 10. září 2012 20:57

Doktorku Kučmu jsem nikdy neviděl, ale myslím, že by mohla vypadat takto. Něžná, hezká a cítí každou bolest s pacientem.
zdroj:internet

Doktorka Kučma je ČLOVĚK na svém místě. Okamžitě poznala, že ten obličej, který před ní sedí nic nesimuluje a chybí mu hrozně málo do kolapsu. My ty zuby tak strašně podceňujeme a pak se divíme, jak je možné, že z obyčejného zubního kamene umřeme. Jo, je ta cesta delší, ale stejně rovná, přímá a bez diskuze stejně silná jako rakovina. Snad se tomu věnujeme jen s menší osvětou, razancí  a propagací. No nevadí, zpátky do Znojma. "Budeme to muset  asi dělat na sále," řekla lékařka, ale přesto radši zavolala primáře.

Motýlkovi stáli za křeslem tři bachaři, kteří jej těch několik set metrů do nemocnice dovezli. "Byl pátek a kluci asi už taky chtěli jít domů, takže se na žádný sál nejelo a ani nešlo. Přišel primář a rozhodl, že tak banální zákrok, jako dostat se k zubům přes krk, jde udělat přímo v ordinaci. Jenom jsem cítil jak mi trokar vjel pod bradu. Hubu jsem nemohl otevřít a jenom jsem se díval, jak to všechno svinstvo teče primáři po rukavicích," otřepal se Motýlek.

Kučma mu potom řekla, že  byl statečný a to opravdu potěší. Asi víc dělat nemohla. Pravděpodobně by rozhodla jinak, ale jednou jsi vezeň a tam se rozdíly prostě nedělají. A navíc nebyla primářkou.

Následovalo osm dní ve vězeňské nemocnici, kdy mu tamní doktorka dala "středověký rozevírač úst" a měl se snažit bolavé čelisti rozevírat. Úplně chápu, že jde asi o celkem běžný postup, aby bylo následné léčení jednodušší, ale čemu nerozumím, je to, proč platíme lidi, kteří mají v úkole zbytečnému zvyšování nákladů za vězně zabraňovat.

A teď se dostávám k tomu, co může být pravda a taky jenom vypuštění Motýlkova názoru, který někde slyšel a během doby co seděl si začal myslet, že je to pravda, ale přesto......... ty kasty v base jsou asi takové, nad bachařem sedí vedoucí výkonu trestu a když mukl přijde v okurkovém městě do nemocnice a první, komu se dostane na příjmu pod ruku, je zdravotní sestra, shodou okolností matka již zmíněné šéfky výkonu trestu a navíc jsou obě majetkově propojené s tamní ústavní lékárnou, tak to buď zavání strašnou basmanskou pomluvou, kdy se muklové chtějí pomstít těm nejbáječnějším holkám, které Znojmo zná anebo je to doopravdy pravda. Nevím.

Zdeněk Pavlík

Zdeněk Pavlík

Zdeněk Pavlík

Denně se dozvídám velkou spoustu novinek a potřebuji se z nich vypsat, protože jinak mi asi praskne hlava :)

Téměř každý den peču a prodávám pizzu.

REPUTACE AUTORA:
0,00

Tipy autora