CHI MAI

Liga pokračuje:Je Slávia unavená? A novináři slepí? Tipy na 19.kolo

úterý 28. únor 2012 07:42

Druhým trenérem roku je Jaroslav Hřebík. Schválně, jestli to zajímá jeho pejska. A zajímají se psi vůbec o ankety????
www.fotbalportal.cz

Musel jsem si včera ulevit od plic a nahlas. Dokonce sprostě až vulgárně. Běžela sedmdesátá minuta, Teplice přijely do Prahy na zápas se Slávii a stav byl bezbrankový. Ty pondělky jsou pravděpodobně zakleté. Většinou končí bez branek. Proč? Pohyb na hřišti byl více než tragický. Taková, prostě, obyčejná  nakopávaná. Buď je Slávia silně přetrénovaná a nebo naopak nemá kondici vůbec. A hlavně, už druhé kolo v řadě nemá střelce. No, snad pomůže pan Bican, který se do klubu vrací v nadživotní velikosti. Celkově se osmnácté kolo střelecky nevydařilo a nepovedlo se ani co do sázkařských tipů. Tedy aspoň mně.

V pondělí se zase volil Fotbalista roku. Volbu zaštítila Sazka a už jen to je signál, že se k lepšímu neobrací vůbec nic. Králem se stal Petr Čech a to opravdu nevím proč. V reprezentaci žádné výsledky, Chelsea taky neví kudy kam. Ale asi fakt nikoho lepšího nemáme a nebo jsou sportovní novináři slepí. A pokud nejsou bez očí, tak si pravděpodobně nechtějí přidělávat práci nějakými změnami. Nového manažera Sparty Jaroslava Hřebíka šoupli v trenérech na druhé místo za úspěch s národní jednadvacítkou (nevím, nevím, asi to Hřebíkovo charisma, protože když kluci hráli šampionát, tak se o nich nepsalo vůbec) hned za plzeňského Pavla Vrbu (tam to je bez diskuzí) a "bronzovku" dali Michalu Bílkovi a to už vůbec nevím proč. Za náhodný postup na mistrovství Evropy? Nebo za to, že nedokáže zvládnout reprezentační povinnosti? ALE VŠE DOBRÉ NAKONEC, JE FAJN, ŽE SE NEJLEPŠÍM ČESKÝM FOTALISTOU STAL ČECH.

Sparta prohrála v Hradci Králové a (1:0) a udělala mi radost. Boj o MISTRA zůstane ještě chvíli otevřený. Horší už je můj rozhovor s kamarádem fotbalistou, který hrál druhou ligu a do fotbalu vidí déle a lépe. "Pokud bude v čele našeho svazu Pelta, dostane titul Sparta přidělený," řekl mi. NO SNAD NEMÁ PRAVDU A HRAJEME TADY FAIR - PLAY. Na ten zápas jsem tipoval 0,  ale Hradec byl proti vyrovnání a vpravdě senzační vítězství udržel. Tohoto výsledku se chytil Liberec, vystřílel Příbram 3:1 a je od první Sparty na rozdíl tří bodů. Plzni remíza s Duklou moc nepomohla, ale společně s Mladou Boleslaví a Jabloncem může ještě tabulkou pořádně zamíchat, zvláště pokud Sparta udrží současnou FORMU.

No a to moje sázení. Děs a hrůza. Chytil jsem tři zápasy z osmi a to je ten nejhorší PODPRŮMĚR, tragický. Takhle může tipovat kluk v páté třídě. Jsem prostě BÉČKO. Ale zkusím to tento týden znova a VĚDECKY :))

     Dukla Praha hraje v pátek proti 1.FC Slovácko a to potřebuje vyhrát, přinejmenším neprohrát.  TIP 02. Stejný den  je  i  severočeské derby         FK Teplice versus Slovan Liberec a taky skončí neprohrou hostí TIP 02.  V sobotu přivítá              1.FK Příbram na  svém stadionu     Hradec Králové a myslím, že to bude  čistá 2.  Chleba a kámen se bude lámat mezi          Sparta Praha a  Viktoria Plzeň. Jasný TIP 2. Nevím jak   v  neděli  Lafata  z          Baumit Jablonec proti Řepkovi zastupujícímu Č. Budějovice. Dáme TIP 10Nebo lépe,  obě mužstva dají gól.          Mladá Boleslav se v zápase proti   Slavia Praha nebude párat vůbec s ničím a vyhraje. TIP 1.          Sigma Olomouc překvapila na  Slovácku a sestupující Viktoria Žižkov  pro ni není soupeř. TIP 1.  No a v remízové  pondělí se pro tentokráte změní  a          Bohemians 1905 prohraje  nebo   remizuje s  Baník Ostrava. TIP  02.

Jo, je to opatrné tipování, souhlasím. Ale můžete se mi divit po tom minulém propadáku?

Tiket  je vsazený tady, ať  vidíte, že  nekecám: https://www.tipsport.cz/ViewUsersTicketAction.do?idu=-70084738589&idb=-1&hash=3NNxe2iA4uriqQv2Cu5Ov%2F9SoSY%3D

 Fotbalu hodně štěstí a více branek přeje

 

Zdeněk Pavlík

janvargulič..trošku náhoda..14:1528.2.2012 14:15:32
JB001Už jsem se o tom bavili13:0528.2.2012 13:05:28
Tomáš JurčíkSnad mladí vyspějí10:1128.2.2012 10:11:49
janvargulič..pálil zprava..09:1628.2.2012 9:16:31
Zd.PavlíkSlávie?08:3128.2.2012 8:31:28
HonzaSlávie?08:2428.2.2012 8:24:18

Počet příspěvků: 7, poslední 28.2.2012 14:15:32 Zobrazuji posledních 7 příspěvků.

Zdeněk Pavlík

Zdeněk Pavlík

Denně se dozvídám velkou spoustu novinek a potřebuji se z nich vypsat, protože jinak mi asi praskne hlava :)

Téměř každý den peču a prodávám pizzu.

REPUTACE AUTORA:
0,00

Seznam rubrik

Tipy autora

tento blog
všechny blogy

Pošlete mi vzkaz

Zbývá vám ještě znaků. Je zakázáno posílat reklamu a vzkazy více bloggerům najednou.