CHI MAI

"Byli jsme před Kotroušem,budeme i po něm,"hlásí Zlaté Puzzle.

sobota 14. leden 2012 09:01

Druhá strana odznaku náměstka Kotrouše dokazuje jeho členství v řádu ZLATÉ PUZZLE.
INTERNET

Pozvolné uvolňování informací dává, korupčním případem ředitele pražských strážníků Kotrouše, stále více za pravdu názorům, že jde o umělou kauzu k odvedení pozornosti od skutečného miliardového uplácení. Proč by člověk, kterému na výplatní pásce vyskakuje více jak milion korun ročně, riskoval kvůli jednomu ročnímu platu slibně nastartovanou kariéru. Jedině, že by sám otočil odznak na své klopě a přiznal se ke svému členství v korupčním řádu ZLATÉ PUZZLE.

"Tak to mi neříkej, že je takový trouba a nechá se chytit kvůli stopadesáti papírům a zariskuje celou kariéru," diskutujeme s kamarádem před loňskými Vánocemi. "Jedině snad, že by něco většího kupoval, nějaký domeček a pak zjistil, že nedokáže pokrýt rozpočet štědrovečerního stolu, stromečku a dárečků," rozvíjíme dál možnosti, proč by mohl Vláďa takhle selhat.

A protože podobných rozhovorů neproběhlo na území České republiky právě nejméně, bylo potřeba vytáhnout z rukávu další peníze a POZOR, najednou se nám to vyšplhalo na půldruhého milionu. Člověk v takovém postavení a s takovou mocí, jakou pan řídící Kotrouš disponuje, přece nezahodí budoucnost nejméně dalších dvou generací své rodiny, ne? Opravdu, ani zmíněná částka nestojí za to ostudné mlčení ve vazbě. Každému se dá udělat nabídka, která nejde ODMÍTNOUT, ale spolupracovat s automechanikem? Ne, tohle by Don Corleone neudělal. Takže se bude muset s pravdou ven. A to hodně brzy, jinak se objeví fámy, podobné například této:

"V České republice operuje přísně tajná organizace ZLATÉ PUZZLE, která sdružuje všechny státem zaměstnávané lidi, v nichž buď od přírody anebo nějakým operativním zásahem, utkvěla myšlenka na právo VZÍT SI PENÍZE I ZA TO, ZA CO JSOU UŽ JEDNOU PLACENÍ. Ve znaku maji zlaté puzzlátko a postavení v organizaci si vydobývají výši přijatého úplatku. Svému řádu odevzdávají přesně polovinu inkasované sumy. Pro člověka, kterému je jejich základní myšlenka na dvacet tisíc mil pod mořem vzdálená, zbývá jediné řešení. Pokud na úřadě jednáte s někým, kdo má na klopě odznak, požádejte jej, aby ho otočil. Pokud to neudělá, je členem řádu ZLATÉ PUZZLE a má co tajit. Tohle je podle všeho možná cesta, která nás sice korupce nezbaví, ale budeme o ní vědět víc."

Zdeněk Pavlík

Zdeněk Pavlík

Zdeněk Pavlík

Denně se dozvídám velkou spoustu novinek a potřebuji se z nich vypsat, protože jinak mi asi praskne hlava :)

Téměř každý den peču a prodávám pizzu.

REPUTACE AUTORA:
0,00

Tipy autora